lilrob1k lilrob1k
  • 16-02-2016
  • Mathematics
contestada

1 3 fourth +1half+1 fourth+ 1 half

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 16-02-2016
The answer is 2
------------------------
Answer Link

Otras preguntas

Mr Johns bought 8 packages of hot dogs for a cook out. The total cost of the hot dogs was $24. Which of the following number sentences could be used to determ
Where is one place the topic sentence should NEVER be
URGENT PLEASE ANSWER Jesi is on vacation and visited a seafood restaurant to eat a shrimp dinner. About thirty minutes after eating, she begins to feel ill and
Bonita deposited $1300 into a bank account that earned 5.75% simple interest each year. She earned $299 in interest before closing the account. If no money was
Round 496179.784414 to the nearest thousand.
Which statement best explains why this work represents the romantic style? A.The man is posing much like a Greek statue. B.The man is in nature, lost in his ima
A gene that masks the expression of a second gene is
A bakery offers a sale price of $3.40 for 3 muffins. What is the price per dozen? The price per dozen muffins is $
The renaissance got its name because during this period ________. question 9 options: there was a rebirth of the catholic church in italy
What is the major economic system in dominican republic?