ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

based on the relative positions of the sun and Earth, explain why Earth has climate zones and seasons.
America changes through times of conflict, growth, or peace and cooperation?
How to say how are you in tonga
round 44,769 to the nearest ten
Which concerns of the Anti-Federalists were satisfactorily resolved in the Constitution?
Who is W. E. B. Du Bois?
The U.S. government openly stated that they would view any European interference in Latin America as
Despite growing numbers, minority groups in the US continue to face
The complex numbers corresponding to the endpoints of one diagonal of a square drawn on a complex plane are 1 + 2i and -2 – i. What are the complex numbers cor
How do you find the square roots of fractions. For example the square root of 9 over 16?