Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

help meeeeeeeeee!!!thanks
What is the value of f(7)
THE RIGHT ANSWER WILL RECIEVE A BRAINLEST AND POINTS!!! how does the water wasting impact of on us and the environment?
type 1 diabetes is caused by a muted gene A. True B. False
What is a popular copyleft license used for software? select one: a. software copy license (scl) b. general public license (gnu) c. noncommercial (nc) d. creati
What did Max Planck propose to help explain observations of the energy released by a black body radiator?
In cuban artist alexandre arrechea's elementos arquitectronicos, his primary theme seems to relate to __________.
how do your skills help accomplish things for your team
Determine the factors of a2b + 2a2 + 3b + 6. (b + 3)(a2 + 2) (b + 2)(a2 + 3) (ab + 2)(a + 3) (ab + 3)(a + 2)
Why does agar change colour?