A store sells orange juice in three different-sized containers. Which
container is the best buy?
32 fluid ounces $2.56
96 fluid ounces $5.76
64 fluid ounces $3.20



Respuesta :

Eh I would personally say that your getting more if you do 96 it is more expensive but don’t get 64