Seudónimo Seudónimo
  • 13-04-2021
  • Mathematics
contestada

helppppppppp plzzzz :))))

helppppppppp plzzzz class=

Respuesta :

jesusm1
jesusm1 jesusm1
  • 13-04-2021

Answer:

A. Cost per sandwich is simply the slope

so you take 1 sandwich is 4 usd

So 4 usd

Answer Link

Otras preguntas

Multiply 613 by the reciprocal of −716.
Give more examples of unfamiliar words
It took peri 8 games to score 30 points. At that rate how many games will it take her to score 45 points
Einstein's theory of general relativity was published in 1916. It became fully accepted by scientists in the 1960s and is currently the best explanation of grav
How did European colonists influence American Indian societies?
Identify the tense of the italicized verb in the sentence below. The class graduates in June. Graduates is the italicized verb past past perfect present present
Which is the strongest driving force that influences Rikki-tikki-tavi to pursue change? PLS ANSWER ASAP!!!!!
Digital grassroot innvocation of sustainable agriculature
What does Carol Berkin argue about the Constitution?
What is the difference between diffusion and facilitated diffusion? A. Facilitated diffusion requires energy B. Diffusion moves substances from low to high con