s1rneymarplayz
s1rneymarplayz s1rneymarplayz
  • 13-04-2021
  • Mathematics
contestada

jamie and his three friends want to split the cost of lunch. They also want to leave a 15% tip. How much should each person pay

Respuesta :

FarahnazA
FarahnazA FarahnazA
  • 13-04-2021

Answer:

you didnt put how much the lunch is so i cant really do anything

Step-by-step explanation:

Answer Link
jjudar
jjudar jjudar
  • 13-04-2021
how much is the lunch??
Answer Link

Otras preguntas

people with severe hearing loss given a sentence and word recognition test six months after they got implants in their ears the patients scored an average of 82
Who formed the free software foundation to promote open development?
help asap i need help ill give brainlist!!
if take envieonmental science its b
Divide the binomial by the monomial to find the quotient -36x^4y + 144x^2 y^6/ -4x^2y
PLEASE HELP ME ASAP! Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 5 ounces of raisins for $1.49 Choice B: 12 ounces of raisins for $3.59 Choice A
Middle-school-age girls tend to __________; while middle-school-age boys tend to ________. play in pairs; develop a dominance hierarchy. have a smaller network
divide (4^2+5x-19) divided by (x+5) using synthetic division
can someone help me fast please
Manuel runs 6 miles in 55 minutes. at the same rate, how many miles would he run in 44 minutes?