BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

who wrote the declaration of independence?
The graph shows the temperature of a liquid that is being heated during an experiment. Three of the statements are true. Which is NOT?
there are 48 students goin on a field trip. one fourth are girls. how many boys. are going on the trip?
What civilization developed in Mesopotamia?
what constraint of life in England made it attractive for many people to move to the colonies
when you use the midpoint formula,can you take either point as (x1, x2) or (x2, y2)/ Why or why not
—¿_____ vas al cine? —Con mis amigos. A. Por qué B. Dónde C. Cuántos D. Con quién
What monomer is made up of a base, a sugar, and a phosphate group?
What is the meaning of harmful substances in food production
Y=3x+2 is the equation of a straight line graph what Is its gradient