brookekash679
brookekash679 brookekash679
  • 12-02-2021
  • Mathematics
contestada

GEOMETRY!!!! PLEASE HELP

GEOMETRY PLEASE HELP class=

Respuesta :

iwantaclairoalbum
iwantaclairoalbum iwantaclairoalbum
  • 12-02-2021

Answer:

i believe it's 12 but i'm not entirely sure

Step-by-step explanation:

i hope this helps :) please let me know if it was wrong

have a nice day !!

Answer Link

Otras preguntas

a bag of birdseed that normally cost $22.25 is marked up to $25.30. What is the percent markup ?
What must be demonstrated for the election of government officials to be perceived as legitimate? The nominee must pass his campaign policies after being electe
At the deli 100 grams of ham cost $1.50 and 100 grams of sausages cost $0.85 more than the ham. Paul buys 1.2 kilograms of ham and 600 grams of sausages. How mu
elli has some money If she buys 2 comic books, she will have $7 left If she buys 3 comic books, she will need $8 more. How much does each book cost?
I need a essay or paragraph about Dr. jose rizal
Soil can best be described as the?
What happens when chemical bonds break and new bonds form? A.) Physical change B.) A chemical reaction C.) Matter is surface area increases D.) Destroyed
a doggie day care charges $21.50 per day. If you leave your dog 5 days a week the discount is 20%. what is the cost of leaving your dog for 5 days in a week ?
What is the square root of 52?
Tony spent $60.54 and bought 3 packs of notebooks and a calculator. How much does a pack of notebooks cost if a calculator cost $45.87 in a two step equation