makiyahbri makiyahbri
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

Does anyone want to help me with all of my work? I’ll cash app you $30 in the end.

Does anyone want to help me with all of my work Ill cash app you 30 in the end class=

Respuesta :

ExpertHelpedYou
ExpertHelpedYou ExpertHelpedYou
  • 01-02-2021

Answer:

B)$0.88

Step-by-step explanation:

Divide 3.50 by 4 since there's 3 peaches and 1 orange each peach cost $0.88

Answer Link

Otras preguntas

3. Which property of similarity can be used to prove triangles STR and VWU are similar?
The American Indian Movement (AIM) was Group of answer choices patterned after the Black Panthers. founded by young Native American men and women in Minneapolis
how to find how many integers between two numbers that are square rooted
The mass of an object is 4G and it has a density of 5gm^-3. what is the volume ​
∫∫D(x2 + y2 + 2020)dxdy D: x2 +y2 +2ax ≤ 0 (a > 0)
A train starts from rest (at position zero) and moves with constant acceleration. On the first observation, its velocity is 20m/s and 80seconds later the velocit
Which of the following is NOT equal to ? 3/4
What does the lines mean around the x: |x|
plsss help mee.......
I need help as soon as possible.