706754
706754 706754
  • 15-01-2021
  • Mathematics
contestada

pleaseeeee helppppppp

pleaseeeee helppppppp class=

Respuesta :

EmmanuelHenris123 EmmanuelHenris123
  • 17-01-2021

Answer:

This is too confusing

Step-by-step explanation:

I don't know how to answer this properly sorry

Answer Link

Otras preguntas

How did The Renaissance pave the way for the Scientific Revolution
why would immigrints have chosen to live in the middle colonies
write 2x=y/3-4 in standard form
the value of x=4 is the solution to all following equation except witch? 2x+7=15 x+5=3x-3 3(x+1)=x+11 or x+12=5x-2
Which of the following is the best opening sentence for a business letter that you want to sound fairly informal? a. Please be advised that I've just received
30 tens - 3tens 3 tents = ?
The Han Dynasty (202 BC – AD 8; AD 25-220) consisted of two parts called the what
a pipe is leaking and 1.5 cups per day about how many gallons per week is the pipe leaking
What is another. Name for 23 ten thousand
Cherries cost $5 for two pounds and $7.50 for 3 pounds. a. What is the cost per pound? b. Is it constant? c. If you were to graph this situation, would you put