kemboi958
kemboi958 kemboi958
  • 13-01-2021
  • English
contestada

a long story of how you celebrated you December holiday​

Respuesta :

Xthermyx Xthermyx
  • 13-01-2021

Answer:

so on winter break i just finished all my work for school and then i sat on my couch and played some video games with my brother and sister then we had a big dinner and then i slept alot, so that is how i spent my winter break

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

a region's average movie theater ticket price in 2007 was $6.72. For 2017, it was estimated to be $8.81. Find the percent of increase in average movie theater t
Los opuestos Mis hermanos no son perezosos; ellos son_____
What is the modern concept of history?
please help Who was one of Socrates’ students who wrote about the study of virtue founded upon inquiry into the nature of rhetoric, art, power, justice, and goo
A 5 ounce bottle of juice cost $1.35 and an 8 ounce bottle of juice cost $2.16 a what is the unit cost per ounce of juice and b what is the better buy
A 2-quart carton of soy milk costs $7.84. What is the price per cup?
Sasha measured the length of an ant as 1.3 x 10-3 meter. Write this length in standard.
conjugate faire in the future simple in English​
In "Indians Are a People, Not Mascots," the government's first target in educating Indian children was their O hair. O clothing styles. O customs. O language
HELP PLS! :) In ΔABC, AB = 10 and BC = 5. Which expression is always true? A. AC = 10 B. 5 < AC < 10 C. AC = 5 D. 5 < AC < 15