Jwa85100
Jwa85100 Jwa85100
  • 13-01-2021
  • Mathematics
contestada

hurrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!

hurrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 13-01-2021

Answer:

B. 192

The answer is 192

Step-by-step explanation:

Hope this helps!

Please mark brainliest with 5 stars if correct:)

Answer Link
mairi927
mairi927 mairi927
  • 14-01-2021
The answer is 192!! Hope this helped
Answer Link

Otras preguntas

The price of bananas is $6.50 for 5 pounds. What is the price as a unit rate? $6.50/1lb $1.30/1lb $1/30/3lb $1.05/1lb
A car company tested a sports car on a road with different inclines. The test driver tested the car by driving a distance of x miles on a flat road, (x2 + 3)
I really need these!! 10 examples of each: Conduction Convection Radiation Find out whether combustion reactions are exothermic or endothermic and explain why F
If a baseball team's ratio of wins to losses is 5 to 4, what is the ratio of wins to total games played?
What country, in an attempt to find an all-water route to asia, sailed west and discovered the new world? was it spain or france?
which three nations first colonized North America
Which identifies Napoleon’s impact on Europe
Two standard number cubes are thrown, one after the other. What is the probability that the first cube lands showing a 1 and the second cube lands showing a num
Which of the following can best help you in a risky situation? A. stay close to the quieter kids B. have an excuse ready so you can leave C. hang around but don
"Delian healer" is an epithet for _____. a) zeus b) athena c) apollo d) oedipus