lexiie23000
lexiie23000 lexiie23000
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

ion understand this one ​

ion understand this one class=

Respuesta :

GillyGuy
GillyGuy GillyGuy
  • 04-01-2021

Answer:

114

Step-by-step explanation:

\+_+/

Answer Link
kyceawesome kyceawesome
  • 04-01-2021

114 is the answer if you are confused just look at it it is the same angle

Answer Link

Otras preguntas

How does the author organize the text in “A Sweet Invention”? A. By asking questions about chocolate chip cookies and answering them B. By explaining
Solve for the perimeter of the pentagon and each missing letter.
Nick is making a fruit salad. He buys apples for $1.29 per pound and oranges for $1.35 per pound. He spends no more than $12. Let x represent the number of poun
When rolling a 6-sided die twice, determine P(sum of 6). twelve thirty sixths seven thirty sixths five thirty sixths two sixths
Who is responsible for bagging delivery sandwiches and tickets?
PLEASE HELP ME FOR 60 POINTSwrite a poem inspired from the image on the screen. Poem should be at least 10 lines with line breaks.​
Make a 5% offer on a Volkswagen that has a sticker price of $22,860 and a dealer cost of $20,254
A 7-gallon jug of water costs $22.40. What is the price per pint?
What MAD means in math?
Sarina has thrown cubical dice 2 times. write the probability of getting 5 in first throw and 4 in second throw.​