Namjoonsleftfoot
Namjoonsleftfoot Namjoonsleftfoot
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

Pls help!!!! MATH IS CERTAINLY NOT MY BEST SUBJECT LOL​

Pls help MATH IS CERTAINLY NOT MY BEST SUBJECT LOL class=

Respuesta :

arianagardner17
arianagardner17 arianagardner17
  • 04-01-2021

Answer:

Well it isnt the negative answers because it's going up because the sales are going up, and your not going up $333.33/ day, so it should be D

Step-by-step explanation:

I hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

Why have wildlife experts only estimated the number of endangered species in the world?
what is 248 rounded to the nearest ten
markup is the best defined as
1.What are the values of the 6s in 36,621? 60 and 6 600 and 6 6,000 and 60 6,000 and 600 2. In which of the following numbers is the first 4 ten times greater t
write down your ideas about why type O blood might be im higher demand than other blood types
How does silicon shape our technological reality?
Which of these was the main motivation for the United States' entry into World War I? to acquire overseas territories to maintain freedom of trade for the Unit
Cherries cost $5 for two pounds and $7.50 for 3 pounds. a. What is the cost per pound? b. Is it constant? c. If you were to graph this situation, would you put
A student reads 65 pages per hour proportional relationship
Which sentence is written in second-person point of view? He had never been as scared as he was now. Hyun had never been as scared as he was now. I have nev