w5wjp7677m
w5wjp7677m w5wjp7677m
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help i do not understand ASAP

Help i do not understand ASAP class=

Respuesta :

bellieb2006
bellieb2006 bellieb2006
  • 02-12-2020

Answer:

$18.65

Step-by-step explanation:

Really all you have to do is just divide the amount spent by the refills and subtract the amount it cost for the mug itself. Hope this helped

Answer Link

Otras preguntas

Can someone please help me with number 37?
Why does Jackson think that the Cherokee will be better off in Indian Territory?
A store sells grapes for $1.99 per pound. You buy 2.34 lbs. of grapes. How much do you pay? Please help!
Where did the first flight of an aircraft take place?where did the first flight of an aircraft take place?
Explain the roles of demand and supply in changing gasoline prices after hurricane katrina and rita
The great mosque constructed in jerusalem at the site of the old temple is the
Is there a british version of the office?
Urban slavery was well-developed in Spanish America and 1. Barbados 2. The United States 3. Haiti 4. Brazil
Plant cells produce oxygen in the process of photosynthesis at the cellular level. This causes plants at the organism level to perform which function? A. cell
The sodium-potassium pump plays an important role in the water balance of cells.in terms of osmosis, explain the consequences of the sodium-potassium pumps not