devonleehoop
devonleehoop devonleehoop
  • 15-10-2020
  • Mathematics
contestada

Here is the pic for the question, please respond.

Here is the pic for the question please respond class=

Respuesta :

urigutier11
urigutier11 urigutier11
  • 15-10-2020
1 gig= $4 each gigabyte costs 4 dollars
Answer Link
lightskiinadriii
lightskiinadriii lightskiinadriii
  • 15-10-2020
1 gig=$4 so 4 dollars
Answer Link

Otras preguntas

Considering "Civil Disobedience," why did both Thoreau and Martin Luther King, Jr. engage in acts of civil disobedience?
In model 1 a pathogen has entered the bloodstream of an individual. draw the symbol that represents the pathogen
v-3/v-5=-12/7 what is the answer
Do all animals have collagen in their bodies?
estudos apontam que o cerebro tem milhares de funçoes. qual a ciencial que estuda o cerebro?
HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPp
What is the poem version of ''paragraphs''
Explain what a polynomials is and identify the different parts of a polynomial. Explain the different labels used to categorize polynomials Explain how addition
A line with a slope of 33 passes through (2,5)2,5. Which choice is an equation of this line? a)y+5=3x+2 b)y-5=3x-2 c) y-5=(x-2) d)y-2=3(x-5)
The length of human pregnancies from conception to birth varies according to a distribution that is approximately normal with a mean of 266 days and a standard