1Haley1 1Haley1
  • 13-10-2020
  • Mathematics
contestada

I’m confused on what the answer is. Can anyone help me?

Im confused on what the answer is Can anyone help me class=

Respuesta :

DHVANIT
DHVANIT DHVANIT
  • 13-10-2020

I had calculated and answer is jackson

Answer Link
leiladodson7 leiladodson7
  • 13-10-2020

Answer:

B. Faith

Step-by-step explanation:

Casey paid $2.75 per gallon

55/20= 2.75

Jackson: 33.60/12 = 2.80

Faith: 30.25/11 = 2.75

Xavier: 39/15 = 2.60

Dominic: 39.20/14 = 2.80

Answer Link

Otras preguntas

If x=1/3 y, show y=135°. Supplementary angle
In a pipe of diameter 350mm and length 75mm, water is flowing at a velocity of 2.8m/s. If the Kinematic viscosity of water is 0.012 Stokes, calculate the Reynol
please help A skill will use in your writing, way of thinking, evaluating conversations, in daily encounters with others is____. A: Persuasion B: Fallacy C: Rh
for class ten:compare and contrast between Mendeleev's periodic table and Moseley's periodic table.​
what do you need to know The weather before exercise and after exercise​
present perfect tense for i stick it with glue
QUESTION 1 Lee lo que escribe y llena los espacios con la forma correcta del futuro. Escoje el verbo correcto primero. Modelo Despues de regresar del parque, de
Explain how Bacon’s rebellion represented the problems in Virginia.
ELA - Grade 8 Practice Test 6. In paragraph 17, what is the meaning of enthralled? A. fascinated B. offended C. frightened D. amused
A 2-quart carton of soy milk costs $7.84. What is the price per cup?