gabrielmarcus2020 gabrielmarcus2020
  • 15-04-2020
  • Mathematics
contestada

Camillo needs 2,400 oz of peanut butter.

Respuesta :

davore133
davore133 davore133
  • 15-04-2020

Answer:

Why does she need that much penut butter?

Step-by-step explanation:

Answer Link
iamaratnamedkaylen
iamaratnamedkaylen iamaratnamedkaylen
  • 12-10-2020

Sample Response: First, find the unit price of the jelly. The unit cost of jelly is $0.08 per ounce. Next, find the total price of 2,400 oz by multiplying the unit price by the quantity. The total price is $192.

Please Brainliest! Do good on the assignment!

Answer Link

Otras preguntas

Write an expression for the sequence of operations described below. add the quotient of u and t to s Do not simplify any part of the expression.
What lanforms are located east of roanoke island
Use the correct form of tener: Mi hermano __________ 14 años.
what religions offer rules or guidelines for a moral life
What was a major factor that led the United States to enter world warI?
Can you please answer my question?
There are 130 calories in a cup of whole milk and only 86 in a cup of skim milk. In switching to skim milk, find the percent decrease in number of calories.
your teacher is giving you a test worth 100 points that contains 40 questions. there are 2point questions on the test. how many of each type of question are on
#6and#7 please help me answer
Can anyone please help me on this thank you