kayleegodschild
kayleegodschild kayleegodschild
  • 13-04-2020
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP I ONLY HAVE 11 MINS LEFT!!!

PLEASE HELP I ONLY HAVE 11 MINS LEFT class=

Respuesta :

JessTheMess714
JessTheMess714 JessTheMess714
  • 13-04-2020

Answer:

p = .85a

Step-by-step explanation:

$4.42 / 5.2oz =  .85 dollars per oz or:

p = .85a

Answer Link
sszet7250
sszet7250 sszet7250
  • 13-04-2020

Answer:

WRONG ANSWER PLEASE IGNORE I'M VERY SORRY I GOT IT WRONG

this is an edited answer since i realized i was wrong

Answer Link

Otras preguntas

6,435,920,178 in expanded form
how did most people in new England earn living ?
what is the greatest common factor of 42 and 90 and 81
Describe where is the fertile crescent located where mesopotania located
What is a centicube
You have a mean score of 84 after taking five 100-point tests. What do you need to score on the sixth 100-point test to have a mean score of 85? **Highschool Al
Which sentence contains both an adverb and a conjunction? A. Lucille was a kind person, but she hated people who spread rumors. B. Lawson crept silently u
What value is the 9s in 299?
Which amendment establishes that a president can only serve two terms?
what is the unit rate in 49 points in 7 games