ayannasmith12
ayannasmith12
04-04-2020
Mathematics
contestada
261 candy bars cost $87.
Respuesta :
eukalim
eukalim
04-04-2020
A candy bar costs 0.33 cents rounded off to 2 decimal places. 261 was put in front of 87 to trick you.
Answer Link
laney3439
laney3439
04-04-2020
each candy bar costs about $0.33 because you divide the amount paid for the candy bars by number of candy bars
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 26+ )
Otras preguntas
Which is a unit of density? a. cm3/g b. g/cm c. g/cm3 d. ml/g
how many degrees are there in a right angle
why is random sampling prefered in psychological research?
sue purchased three books for $3.75 each.how much did she spend in all?
Who took control of India after the Mogul empire collapsed?
4.39 repeating as a mixed number
Plz help me with Spanish nouns
it is important to assess your draft from a reader s point of view. (points : 1) true false
salary is the most important factor when choosing a career path. true false
how many moles of water will be produced from the complete combustion of 24.6 moles of ethane according to the following reaction