ramirezfelipe590 ramirezfelipe590
  • 14-12-2018
  • Mathematics
contestada

What is the unit price if a dozen rolls cost 3.99?

Respuesta :

abc123xyz999
abc123xyz999 abc123xyz999
  • 14-12-2018

Answer:

$0.3325

Step-by-step explanation:

Divide.

Answer Link

Otras preguntas

Help please within the next hour Amira is solving the equation x2 – 6x = 1. Which value must be added to both sides of the equation to make the left side a perf
What was Nativism? Describe at least 2 examples of how it impacted American society.
what is the major difference between oxygen and carbon dioxide as exist in your body A. your body needs oxygen to function carbon dioxide is a waste gas B. you
its like a word question? The product of negative three and a number is equal to the sum of the number and four.
Farrah, Alice, and Pia each bought between 5 and 8 feet of yarn. Farrah bought 7 pieces of yarn. Alice bought 6 pieces of yarn. Pia bought 9 pieces of yarn. The
where did kevin garnett play college basketball
A large banquet room holds 288 people with each table seating 8. How many tables will the banquet hall have without going over its capacity?*
Which statements accurately describe osmosis? Check all that apply.Water moves from areas of high concentration to areas of low concentration.Water moves from a
Which action illustrates a physical change
what is b when b^2=46