morganhenderson2233 morganhenderson2233
  • 15-10-2018
  • Mathematics
contestada

The cost of 24 peincle is 4.08 find the price in filler per peincle

Respuesta :

bellaoroz bellaoroz
  • 15-10-2018
.17 i believe by doing 4.08/24
Answer Link

Otras preguntas

The American space program went through three phases in the 1960s. The Apollo Columbia Gemini Mercury program started it all and used a single-passenger craft.
What is the tube that carries air inside a lung?
Describe the functions of the three different branches of the United States government. In your description, be sure to identify the purpose of each branch and
What was the German tactic of very fast attacks on enemy weak points with concentrated armor and air power? A Anchluss B Lebensraum C Blitzkrieg D Donderweg
How can spot support nation building
Which muscle fibers are best suited for sprinting? Yellow fibers Motor-neuron cells Red fibers White fibers
Log base 2 of (15b- 15) - log base 2 ( - b^2 + 1 ) = 1
Use the subjects and verbs provided and include the vocabulary word for the images in your complete French sentences. Example: Je/regarder Response: Je regarde
The phrase "Indian independence movement" refers to the Indian effort to break free from the rule of A) Africa. B) Britain. C) China. D) Pakistan.
In “Transformation Peace” the rifle and the flower stand for?