igotswag4u2
igotswag4u2 igotswag4u2
  • 02-10-2018
  • Mathematics
contestada

Please help!!!! Culinary Arts Math

Please help Culinary Arts Math class=

Respuesta :

sydneyb0823
sydneyb0823 sydneyb0823
  • 02-10-2018

Tuna Fish: $1.92 - Sweet Relish: $0.48 - Mayo: $0.31 - Salt: $0.03 - Eggs: $0.12 - Celery, Diced: $0.13 - Onion, Diced: $0.06 - Pineapple tidbits: $0.29---- Total Cost: $3.34------ Selling Price: $4.18

Hope this helped!

Answer Link

Otras preguntas

oraciones con there Porfa. ..
Which unit rate is equivalent to 15 miles per gallon?
Name 2 types of vaporization and tell how they are Simaler and differ
wyatt is hiking a trail that is11/12 mile long. after hiking 1/4 mile, he stops for water. how much further must he hike to finish the trail?
what was the original name of the first successful English colony in north America?after that colony grew and became more prosperous, what was its name
Which is a binary ionic compound? A.MgCl2 B.C6H12O6 C.CO2 D.PO43- E.CH4
what is the estimate of 32034
2. Find the slope between the two points (3,10) and (5,7) . 3. Find the slope between these two points (1,7) and (3,13) . 4. Find the slope between these two po
what is the Ku Klux Klan? A. a racist political party founded after the civil warB. a racist social club founded before the civil warC. A racist terrorist group
what is a hook for the national anthem and slavery