sallydally4883 sallydally4883
  • 15-02-2024
  • Business
contestada

What is the total price of X and Y?
A) $8 per unit for X and $4 per unit for Y
B) $40 for 1 unit of X and $30 for 1 unit of Y
C) $32 for 2 units of X and $20 for 2 units of Y
D) $96 for 3 units of X and $24 for 3 units of Y

Respuesta :

Otras preguntas

this equation need help on
PLEASE HELP ASAP!!! Whats an equation for a line that passes through points (3,19) and (5,23)​
Review the era of andrew jackson’s presidency (1829-1837). How does the dawes allotment act reflect a change in us policy toward native americans?.
micro environment essay​
Solve for x. 50 = x - (-14)
How many eating competitions does major league eating host each year
Which of the following objects will exert the greatest gravitational force on a box, if the distance between them stays the same? A). 2 kg mass B). 4 kg mass C)
This should be easy for most people, just not me.
Is it a better buy to get the 10-ounce box for $1.86 or the 14-ounce box for $2.61?
Sometimes , anxiety helps us by motivating us to study for a test, but if we become too anxious, we pass our optimal level of arousal and spend too much time wo