v3ryf0g0tt3n v3ryf0g0tt3n
  • 12-01-2024
  • Mathematics
contestada

A 9-yard roll of brown paper costs $1.26. What is the unit price

Respuesta :

Otras preguntas

81×22 estimate. then find product
2/5r -5 =7 ( what's r )
TRANSLATE EACH SENTENCE INTO AN EQUATION. 1. The sum of twice (r) and three times (s) is identical to thirteen. 2.The quotient of (t) and forty is the same as t
Your math test scores are 68, 78, 90, and 91. What is the lowest score you can earn on the next test and still achieve an average of at least 85?
Esteban has a big jar of change in his room. He has 600 coins total, and 240 of them are pennies. What percentage of the coins are pennies?
kelly subtracted 2.3 from 20 and got 17.7, explain why this answer is reasonable. need by 5:30 today 9\15\15
how do you write 10.4 as a mixed number in simplest form?
This word is something a teacher might give you in school grade or test ? Thanks
how do you write 3,029,251 in word form
is AG on the periodic table