tatianadorta20199 tatianadorta20199
  • 16-01-2023
  • Mathematics
contestada

Marco budgets $1,600 a month for expenses.
According to the graph, how much does he pay
for his credit card, groceries, and rent?
$1,008
$908
$1,142
$1,029

Marco budgets 1600 a month for expenses According to the graph how much does he pay for his credit card groceries and rent 1008 908 1142 1029 class=

Respuesta :

Otras preguntas

Which statement does the map support? Humans from North America crossed the Bering land bridge to follow animal herds. The Bering land bridge connected the Arct
An airplane crashes at 40 degrees north and 60 degrees east. What letter would you travel to hunt and survivor ?
It's a 12 inch pizza cost $9.75 in it and it's cut into 10 slices what is the cost per square inch
If a map key says that 1" = 12 miles, how many miles are represented by 3.2"?
A circle measures 12 feet in diameter. What is its area to the nearest foot.
Simplify the answer 4 3/4 + 3/4
Explain the relationship between heat and thermal energy
give reason:The measuring devices used in the markets should be monitored from time to time.​
one more please and thank you
which of the following is a nation-state? the United Kingdom the United States Russia Japan