simonlynisha simonlynisha
  • 14-10-2022
  • Mathematics
contestada

if you have 1/4 cup how many eighths do you have

Respuesta :

Otras preguntas

In order to estimate the average electricity usage per month, a sample of 125 residential customers were selected, and the monthly electricity usage was determi
Someone tell me the answer because I ran out of ads
Paul has just enough money to buy either 5 erasers and 30 pencils or 10 erasers and 24 pencils. Each eraser costs $0.30. How much does each pencil cost?
Susan placed a 10 foot rope along one side of the fence. She decorated the rope by tying a ribbon at every foot. How many ribbons did Susan use?
Why is it a good idea to explore the health and fitness field in terms of career options? O A. There are career opportunities that require a variety of skills a
Which represents the inverse of the function f(x) = 4x
what is the average rate ?
****WORTH 50 POINTS******Why did the USA and the Soviet Union go from friendly allies during WW 2 to bitter enemies, 1945-1990
Help me please this is due today help me
00 An ordinary (falr) die is a cube with the numbers 1 through 6 on the sides (represented by painted spots). Imagine that such a dle is rolled twice in success